شما اینجا هستید: Homeاخباررشد فروش 76 در صدی 2 ماهه سال98 شرکت های شستا

رشد فروش 76 در صدی 2 ماهه سال98 شرکت های شستا

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ، محمد رضوانی فر مدیر عامل شستا گفت: فروش تجمیعی شرکت های گروه شستا (مجموع فروش شرکت های مدیریتی ) در دو ماهه ابتدایی سال جاری به هشت هزار و 557 میلیارد تومان رسید که نسبت به فروش چهار هزار و 869 میلیارد تومانی مدت مشابه سال قبل 76 در صد رشد را نشان می دهد.

وی اضافه کرد :در سال رونق تولید به گونه ای تدبیر شده است تا با برنامه ریزی دقیق،تامین به موقع مواد اولیه،استفاده حداکثری از ظرفیت های تولید و همت مضاعف کارکنان و مدیران تولید و فروش شرکت های زیر مجموعه بالاتر از پیش بینی ها و بودجه های مصوب محقق شود.

مدیر عامل شستا اعلام کرد : به زودی با اتمام مجامع شرکت های تابعه ، گزارش مبسوطی از عملکرد شرکت های شستا در سال 1397 و مقایسه آن با سال 1396 ارائه و در دسترس افکار عمومی قرار خواهد گرفت. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) 274 شرکت داردکه 184 شرکت را مدیریت می کند و مابقی را سهامدار است و در حال حاضر 2 در صد از سهم تولید ناخالص ملی را در اختیار دارد.

همچنین 85 در صد از دارایی های شستا در بورس عرضه شده است و تمام اطلاعات شرکت های بورسی و غیر بورسی شستا از طریق سامانه کدال سازمان بورس و شرکت فرابورس در اختیار علاقمندان قرار داده شده است.

روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید