شما اینجا هستید: Homeاخباربا وجود مخالفت‌ها پای مدیر پتروشیمی آبادان که در آزمون نمرات لازم را آورد، ایستادیم

با وجود مخالفت‌ها پای مدیر پتروشیمی آبادان که در آزمون نمرات لازم را آورد، ایستادیم

مدیرعامل شستا عنوان کرد: در نود انتصابی که در ماه‌های گذشته صورت گرفته است، فقط دو، سه نفر مورد توجه قرار گرفتند، در حالی که انتصابات دیگری نیز انجام شده است؛ مثلا آقای نامی نیک که امروز مدیرعامل پتروشیمی غدیر هستند به هیچ کسی وابستگی ندارد. ایشان جوانی است که ۱۶ سال در پتروشیمی غدیر ماهشهر کار می‌کرده و از کارگری شروع کرده و پس از گذراندن رده‌های مدیریتی با برگزاری آزمون توانسته بالاترین نمره را بدست بیاورد و اکنون مدیرعامل مجموعه شده است.

وی با بیان اینکه از این دست مثال‌ها زیاد است، گفت: چرا این‌ها را ندیدند؟ چرا آن موقع کسی احسنت نگفت؟ در داروسازی اکسیر مدیرعامل از یکی از محروم‌ترین استان‌ها انتخاب شد و اکنون بهترین عملکرد را داشته است.

این فرد حتی عضو هیات مدیره نبود.

از سوی دیگر در انتصاب آقای علوی مدیر پتروشیمی آبادان همه نمایندگان مخالف وی بودند اما در آزمون نمرات لازم را آورد و ما پای وی ایستادیم. حرف من این است که این همه انتصاب و موارد مثبت دیده نمی‌شود اما ممکن است دوستان یک نفر که سابقه سیاسی دارد و شاید هم‌تراز وی بوده و محق هم باشند که در این چرخه قرار بگیرند، اندکی ناراحت شده باشند. افرادی در مجموعه‌های دولتی و حاکمیتی به‌ رغم عدم صلاحیت عضو هیئت مدیره هستند وی افزود: این همه حساسیت روی انتصاب‌ها در شستا وجود دارد در حالی است که من می‌توانم به راحتی از بانک‌ها یا مجموعه‌های دولتی و حاکمیتی نام ببرم که در آنها افرادی با داشتن مشکلاتی به مراتب زیادتر و عدم صلاحیت، در هیات مدیره سمت کسب کردند. رضوانی‌فر گفت: در مورد آن مورد خاص که این روزها در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده این را در نظر داشته باشید که دولت‌ها انتظار دارند در دوران خودشان با رعایت تمام شرایط تخصص و سلامت و صلاحیت، افرادی همسو با خودشان در رأس امور قرار گیرند و کمک کنند سیاست‌ها و برنامه‌های دولت پیاده شود که این مساله چیز غلطی نیست و در تمام دنیا عرف است. وی تاکید کرد: در پاسخ به آنها که می‌گویند چرا این آقا را گذاشتید، ایشان در ستاد آقای روحانی بوده، می‌گویم وقتی دولت تدبیر و امید انتخابات را برده است، این فرد باید از ستاد چه کسی انتخاب می‌شد؟ این دولت الان علاوه بر اینکه یک ساختار و چارچوب از برنامه‌های خود دارد، برنامه‌هایی هم برای وزارتخانه‌ها و شستا تهیه کرده است و انتظار دارد مدیران هم در همان راستا و همسو با دولت حرکت کنند. این یک ایراد نیست بلکه شرط عقل است و نمی‌توان به عنوان ایراد از این موضوع یاد کرد.

روابط عمومی شرکت پتروشیمی آبادان

تماس با ما

  • انتقادات و پیشنهادات (سهامداران)
  • تلفن دفتر تهران:10-22253004-021
  • تلفن دفتر آبادان : 9- 53260021-061
  • پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • فناوری اطلاعات : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید